Omniva apgrozījums pērn sasniedzis gandrīz 100 000 000 EUR

2017. gadā Omniva grupa piedzīvojusi strauju izaugsmi Baltijas reģiona tirgū, sasniedzot 99,8 miljonu eiro ieņēmumus, kas ir par 4% vairāk nekā pērn. Visstraujākā izaugsme bijusi pakomātu sūtījumu un kurjeru piegāžu pakalpojumiem.

“Straujā pakomātu un kurjeru pakalpojumu izaugsme Baltijas valstīs galvenokārt skaidrojama ar veiksmīgo e-komercijas attīstību. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, cilvēki aizvien biežāk izvēlas iepirkties, neizejot no mājām. Pircēji sev ērtā laikā nesteidzīgi var aplūkot plašo piedāvājumu klāstu, salīdzinot cenas, veikt visizdevīgāko pirkumu,” analizē Beāte Krauze, Omniva vadītāja Latvijā, piebilstot, ka piegādāto sūtījumu skaits klientiem Baltijā 2017. gadā audzis par 45%.

Uzņēmums Lietuvā spējis palielināt pakomātu sūtījumu pārdošanas ieņēmums 93% apmērā. Latvijā šī pakalpojuma ieņēmumi auguši par 59%, bet Igaunijā – par 26%, kopumā nodrošinot pakomātu sūtījumu pārdošanas ieņēmumu pieaugumu Baltijas reģionā par 42%. Savukārt pārdošanas ieņēmumi no kurjeru pakalpojumiem Baltijas reģionā auguši par 5%.